AKTYWACJA PLATFORMY I ODBIÓR 
DŁUGOTERMINOWEJ STRATEGII MARKETINGU ZA 17 zł

Obejrzyj materiał wideo i sprawdź, dlaczego platforma jest dla Ciebie.
Zaraz po aktywacji platformy za jedyne 17 zł, otrzymasz długoterminową
 strategię marketingową dla Twojej firmy! 

Aktywacja tylko 17 zł

Aktywując Akademię za 17 zł już w pierwszym kroku otrzymasz wideo z długoterminowym planem marketingowym.

Bezterminowy dostęp

Aktywowane materiały będą dostępne na Twoim koncie bezterminowo, na cały okres posiadania konta. 

Wsparcie

Jako subskrybent platformy otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy wsparcia technicznego, gdzie otrzymasz odpowiedzi na bieżące problemy. 

Szablony i narzędzia

Na platformie będziesz miała/a możliwość pobrać gotowe szablony stron, strategie sprzedaży oraz narzędzia marketingowe. 

CO MÓWIĄ O AKADEMII MARKETERÓW
Dotychczasowi użytkownicy?

AKADEMIA MERKETERÓW

DLA TWOJEJ BRANŻY!

Akademia składa się aż z 6 różnych klas, które dedykowane są dla różnych branż, usług, produktów. 
Sprawdź, która klasa najbardziej odpowiada profilowi Twojego biznesu i rozpocznij Akademię. 

.JUST BEAUTY

Poznaj skuteczny marketing internetowy dla branży beauty. Dowiedz się, w jaki sposób docierać do klientów, jak stworzyć kampanie na umawianie wizyt i wiele innych. 

.E-COMMERCE

Jak prowadzić sprzedaż w sklepie internetowym? Stwórz skuteczny system sprzedaży z wykorzystaniem sklepu, dodając do niego wiele marketingowych rozwiązań. 

.LEADS GENERATION

Działasz w branży, gdzie najważniejsze jest pozyskanie lead'a? Zbuduj automatyczny system generowania kontaktów i zacznij skalować swój biznes z wykorzystaniem internetowych rozwiązań. 

.LOCAL BUSINESS

Prowadzisz lokalny biznes? Zrób to na wielką skalę, by każdy w Twojej okolicy wiedział o Twoim istnieniu. Zrealizuj kampanie, które będą zarabiać dla Ciebie każdego dnia. 

.VOD MASTER

Chcesz sprzedawać swoją wiedzę? Planujesz prowadzić webinary lub już to robisz i chcesz zautomatyzować cały proces? Zbuduj skuteczny system sprzedaży i zarabiaj 24h na dobę. 

.SERVMASTER

Świadczysz różnego rodzaju usługi? Rozwijaj swój marketing internetowy po to, by klienci sami do Ciebie przychodzili i i chcieli z Tobą współpracować. 

AKTYWUJ AKADEMIĘ i PLAN MARKETINGOWY ZA 17 zł

Zaraz po aktywacji platformy, otrzymasz pierwsze wideo, z ustaleniem długoterminowego planu marketingowego dla Twojej branży. Daniel przedstawi jak planuje się tego typu strategie i przygotuje całościowy plan działań dla Twojej firmy. 

 

Plan zawierać będzie sposoby docierania do klientów, automatyzacji, tworzenia relacji, kampanii sprzedażowych, remarketingowych i wszystkich innych rozwiązań, które zostaną przygotowane dla Twojej branży. 

PÓŁROCZNY PROGRESS

Akademia Marketerów to ścieżka rozwoju marketingowego Twojego biznesu, na najbliższe 6 miesięcy. Co dwa tygodnie, na Twoim koncie będą się aktywować kolejne kroki do wykonania, wraz z dokładną instrukcją krok po kroku w formie wideo. 

 

W ten sposób, zbudujesz skuteczny system marketingu online, który będzie działać w pełni automatycznie i będzie generować sprzedaż dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

PRZEJDŹ NA SKUTECZNĄ STRONĘ MOCY

W Akademii Marketerów znajdziesz tylko i wyłącznie sprawdzone strategie pozyskiwania klientów dla danej branży. W sumie na różnego rodzaju działania reklamowe dla moich Klientów, wydaliśmy ponad 1.300.000,00 zł w roku 2019.
Taki budżet pozwolił na wygenerowanie łącznego dochodu Klientów na poziomie ponad 4.500.000,00 zł
Akademia Marketerów
łączy w sobie rozwiązania dla różnych branż z podziałem na klasy, byś wykonywał dokładnie takie działania marketingowe, które przełożą się na konkretne wyniki sprzedaży. 

Nowy krok
co 2 tygodnie

Wraz z platformą, co dwa tygodnie będziesz dokładać do swojego systemu marketingu online kolejną cegiełkę. Otrzymasz dokładną instrukcję co należy zrobić oraz pobierzesz dodatkowe materiały. 

Gotowe strategie i strony

 

Będąc subskrybentem platformy otrzymasz dostęp do gotowych stron sprzedaży, pobierzesz strategie marketingowe, checklisty oraz wiele innych materiałów, które ułatwią Twoją marketingową pracę. 

Wyniki od pierwszej kampanii

Materiały na platformie są zaplanowane w taki sposób, by już przy pierwszych kampaniach reklamowych widzieć konkretne wyniki. Dodatkowe rozwiązania z następnych tygodni tylko ulepszą rezultaty Twoich działań. 

Dostęp do grupy wsparcia

Teraz pojawienie się jakiegoś technicznego problemu podczas tworzenia kampanii czy lejków sprzedaży nie będzie dla Ciebie przeszkodą. Zamknięta grupa wsparcia pomoże Ci go rozwiązać.  

Konto Premium Live

Aktywując konto Premium Live otrzymasz dodatkowy dostęp do zamkniętych spotkań online na żywo z Danielem. Będziesz miał/a okazję poznać dodatkowe techniki sprzedaży, dowiesz się o nowościach marketingowych
i zadasz pytanie. 

Długoterminowy plan marketingowy

Zaraz po aktywacji platformy otrzymasz długoterminowy plan marketingowy dla dedykowany dla Twojej branży. Będzie to plan, który zostanie zrealizowany krok po kroku z Akademią Marketerów. 

Aktywacja za 17 zł tylko dla pierwszych 200 osób!

Tylko pierwsze 200 osób na każdą klasę może aktywować platformę za jedyne 17 zł. Po tym czasie kwota ta zostanie zwiększona. Aktywuj platformę już teraz i odbierz od razu długoterminową strategię sprzedaży i rozwoju marketingu online dla Twojej firmy. 


AKTYWUJ TWOJE KONTO

Wybierz klasę Akademii, która odpowiada profilowi Twojej działalności. 

.JustBeauty

Rozwiązania dla wszystkich firm działających w branży beauty, branży kosmetycznej, masaży itd..

17 zł/7 dni

od 107 zł miesięcznie

.E-commerce

Strategie i sposoby sprzedaży dla internetowych sklepów oraz dla firm posiadających strony sprzedażowe z jednym produktem.

17 zł/7 dni

od 107 zł miesięcznie

.LeadsGeneration

Klasa dla firm, gdzie w ich rozwoju kluczowy jest lead. Branże finansowe, nieruchomości, eventowe i wiele innych. 

17 zł/7 dni

od 107 zł miesięcznie

.LocalBusiness

Sposoby przyciągnięcia klientów w biznesie lokalnym, takie jak stacjonarne sklepy, biura podróży, drukarnie, mechanicy itd. 

17 zł/ 7 dni

od 107 zł miesięcznie

.VODMaster

Sposoby sprzedaży swojej wiedzy w formie kursów VOD, webinarów, tworzenie marki osobistej, budowa platformy abonamentowej i wiele innych.

17 zł/ 7 dni

od 107 zł miesięcznie

.ServMaster

Marketing dla wszelakiego rodzaju usług. Niezależnie od tego czy działasz w IT czy w branży budowlanej, tutaj znajdziesz rozwiązania dla siebie.

17 zł/ 7 dni

od 107 zł miesięcznie

Dostęp do wszystkich klas?

Możesz także aktywować dostęp do wszystkich klas jednocześnie. Kliknij poniżej sprawdź dwa warianty. 

GWARANCJA 

SATYSFAKCJI


Aktywując konto na platformie Akademii Marketerów, masz możliwość w dowolnym momencie zmienić swoje konto na Standard, Premium Live lub nawet anulować dostęp bez podawania jakiegokolwiek powodu. 


MASZ PYTANIE PRZED AKTYWACJĄ?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania, które mogą się pojawić jeszcze przed aktywacją konta. 

Ile kosztuje cała Akademia Marketerów?

Czy mogę anulować dostęp do platformy?

Czy mogę zapłacić przelewem? 

Czy po aktywacji lub w czasie trwania Akademii muszę ponosić dodatkowe koszty?

Czy materiały są bez limitów obejrzeń?

Daniel Bossy

www.akademia-marketerow.pl

www.marketing-workshop.pl

© Copyrights by Daniel Bossy. All Rights Reseved.